Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o5 BRAVO DE

2 posters

Goto down

o5 BRAVO DE Empty o5 BRAVO DE

Příspěvek  little.SCABiES Sat Mar 07, 2009 1:50 pm

DRZÉ HÁDKY

Německo je země Rockových princezen- a jiné to je s
lafee proti - Eusblume! Lafee dostala těžkého konkurenta Eisblume. Nyní panuje ledová doba!

Zrcadlo, zrcadlo na stěně kdo je nejlepší rocková uličnice na světě? Dosud to byla docela jistě Christina Klein (18 ) - víc známější pod uměleckým jménem Lafee. Její majestátní bilance: dvě no1 nejlepší alba, mnoho hitových singlu (např. Heul doch, Virus, a Ring frei), tři ceny ECHA, jedna cena Gold-Otto, uspěšné turné po Evropě. Ale přece v posledních týdnech se hlásí ještě někdo s nároky na rokový trůn: EISBLUME- vlastním jménem Ria Schenk (22). Její písnička "Eisblumen" dosáhla na třetí místo v Single-Charts. Podivný: vlastně bychom museli dobře obě pochopit, nebot´ mají podetřele mnoho společného přesněji Lafee je Ritou (zkráceně pro sotiria??) poloviční Řekyně, nosí temně gotické hadry, zpívá německy a dělá rockovou hudbu. Přece přesně tato podobnost bude nyní polamu problémem: "Eisblume je levná kopie", tak ji uráží fanoušci lafee na internetu. A Berlínˇanka na to ledově: "Každý ano rád porovnává. Kdo chce činit, at´ činí. Mě je to fuk. Já se s tím nebudu porovnávat." Eisblume dále: "Dělám muziku, jak se MI líbí a oblékám si, co CHCI." Jasný ohlas na otázku, zda má ráda Lafee: na toto Eisblume jednoduše mlčí. Jak silné jsou zatím mezi oběma ledové časy, to se ukáže na koncertu, co si obě obléknou: Ačkoli jejich šatník ležel přímo vedle sebe, přichází Lafee a Eisblume z jiné strany, mluví o místu společně. Lafee:" Ona není konkurentkou pro mě - musí nejprve vytvořit to co jsem vytvořila já", dává jasně najevo dívka číslo jedna v Bravo rozhovoru. "Já jsem byla první, všichni ostatní přišli až potom." Tak dalece přesně - konec konců je 18nácti letá už 3 roky hustě v kšeftu. "A Já nikoho nekopíruju", odstrkuje "Princezničku"-zpěvačku ještě později. Je asi dost jasné, kdo se zde dříve oslovil...

o5 BRAVO DE 3959778~img238


https://www.youtube.com/watch?v=7mRJn1eUgJs to je ta písnička od EISBLUME-"EISBLUMEN"
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

o5 BRAVO DE Empty Re: o5 BRAVO DE

Příspěvek  Marti.Kaulitz Thu Mar 12, 2009 7:18 pm

Ta EISBLUME je divná osoba, song je nic moc, myslím že ani neprorazí do zahraničí, ale třeba se budu divit no Very Happy Mě osobně se teda nelíbí...Very Happy
Marti.Kaulitz
Marti.Kaulitz
Admin

Poeet p?íspivku : 70
Age : 32
Registration date : 18. 05. 07

http://www.lafee-fans.cz

Návrat nahoru Goto down

o5 BRAVO DE Empty EiSBLuMe

Příspěvek  little.SCABiES Sat Mar 14, 2009 3:52 pm

Mě se taky mOc nelíbila.. ae mnO pak sem si tu písničku pustila o5 asi O dva dny dýl a zas tO není tak špatný Very Happy (sem si ju i stáhla ae pšš Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ).. BylO by uplně megácký kdyby s lafee udála duet!!! TO by byla bOmba Smile
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

o5 BRAVO DE Empty BRAVO nr. 18 22. dubna 2009

Příspěvek  little.SCABiES Thu Apr 23, 2009 10:29 am

V novém aktuálním bravu nr. 18 (22.4. 09) najdete malé homestory o lafee a jejím vlastím bytě v Kolíně
Lafee: Konečně sama!!
Celý pokoj je plný oblečení a ostatní prostory plné bot - lafee otevřela prvně dveře ke svému vlastnímu království!

quelle: www.lafee-music.de
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

o5 BRAVO DE Empty Re: o5 BRAVO DE

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru