Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BRAVO.de "Nejvostřejší dovoléná mýho života"

Goto down

BRAVO.de "Nejvostřejší dovoléná mýho života" Empty BRAVO.de "Nejvostřejší dovoléná mýho života"

Příspěvek  little.SCABiES Sat Apr 04, 2009 9:41 pm

Der geilste Urlaub meines Lebens
BRAVO.de "Nejvostřejší dovoléná mýho života" 4151201~america
zdroj: www.lafee-forum.de
scan for: www.lafee-music.de by Lea


Naposledy upravil little.SCABiES dne Sat Apr 04, 2009 10:55 pm, celkově upraveno 1 krát
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

BRAVO.de "Nejvostřejší dovoléná mýho života" Empty cze translation

Příspěvek  little.SCABiES Sat Apr 04, 2009 10:53 pm

Skoro 30 luxusních pláží a přímo zde před mýma očima, moře a hodně rozjásaných lidí. Žádný div, já jsem na Floridě/USA - a je to tady tak skvělý. Vůbec se mi nechce zpátky do studeného Německa. Právě tak to vidí můj bratr Andreas, on mě spontálně při mých letních výletech doprovázel. Právě relaxuju na pláži Panama City - už jako ve snu. Lehátko, slunečník, lehké mořské vánky a chladný drinky. Andi a já si prostě užíváme. Very Happy A už hned první první senzace. Zde se koná velká Spring-Break-Party, na 100.000 Studentů začíná slavit svoje jarní prázdniny. Drsný, tady to příjde docela pěkně k věci, a mohlo by se i začít flirtovat. Ale to není nic pro mě! Moje upozornění je zato něco jiného: Vystoupení Lila Wayna. Raper přinese na plážové jeviště hmotu k vaření. Sladké a atraktivní serfaře juž bohužej přeci neuvidim. Zato je zde docela pěkně hodně moc turistů z Angli a Německa. Ale tu by nebylo nic s letním flirtováním. Naštěstí bych něměla rozeznat, a mohla dále inkognito povolovat. Dříve jsem byla konec konců v Miami, kde bydlí pěkní a bohatí. Wow, skutečně obdivuhodný! A pláž byla také nejjemnější. Přece po pár dní relaxu se závislostí na bazénu a moři jsme měli Andy a já chut trochu na změnu. Akce musela sem! Co může být vlastně lepší jak výlet do Disney Worldu v Orlandu? Mickey Mousi přicházíme! Pamětové místo na fotáku bylo uplně plný. Nemohli jsme už nic vyfotit. Stejně, Minnie Mouse a Donald Duck už byly docela mile natěšený. Večer v hotelu jsem byla docela pěkně patrná(sprostá,rovná,zřejmá,všední), ale bez přání štastná. Škoda, že dovolená za pár dní končí. Já na to vůbec nechci myslet, můj kufr k baliení a všechny dárky pro mojí rodinu tam nacpat. Ale příjde na každou událost znova - to byla nejvostřejší dovolená mýho života.

free translation by little.SCABiES : cherry
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru