Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!"

Goto down

BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!" Empty BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!"

Příspěvek  little.SCABiES Fri Jul 10, 2009 8:22 pm

DRSNý LAFEE DěLá P!NK!

zdroj: http://www.lafee-forum.de/thread.php?postid=429433#post429433
SCANS: 1. scan by Juss , 2. scab by Juss , 3. scan by Virus , 4. scan by Virus

BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!" Bravou.th
BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!" Bravo292009.th
BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!" Scanconsu1.th
BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!" Scanconsu2.th
on the czech and slovak forum upload liitle.SCABiES pig
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

BRAVO.de 29/2009 "Drsný LAFEE dělá P!NK!" Empty Interpretation for Czech and Slovak LaFee´s fans

Příspěvek  little.SCABiES Fri Jul 10, 2009 9:42 pm

Český překlad pro české a slovenské fanoušky LaFee

DRSNý LAFEE DěLá P!NK

Tady vypadají stejně! Rock-Girl Lafee má zřejmě nový vzor: Americkou uličnici Pink...

Stejné pózy, tytéž záliby a podobný účes – už na první pohled to je jasné: Lafee (18)vypadá náhle nečekaně bláznivě stejně jako americká zpěvačka Pink (29)! Co zatím trčí? Jízlivé stylové zkracování nebo jednoduše jen cool náhoda? Osmnácti-letá nedělá dosud žádné tajemství z toho, že je totálně ujetá na Pink. Prozradila: „ Miluju její muziku. Ona je nejdrsnější mládě na světě. P!nk je jednoduše hustá. Rockuje - přesně jako já!“ Přeci chce Lafee nyní skutečně horlivě napodobit svůj idol? Zpěvačka odmítá: „Já mám svůj vlastní styl. Nekopíruju. To co se mi líbí prostě dělám!“ Jen je komické, že se při tom pořád podobá americké zpěvačce...

Stojí na drzé jazykové hře
Co dělají pravé rockové ladys, aby působili zvlášt´ divoce? Beeeh! Ven s jazykem! Drzá póza platí právě jako značka P!nk – při každé příležitosti trčí 29-leté na fotkách jazyk. Přeci není jediná s drzým gestem! Zpěvačka Lafee to miluje také „často“. Odkoukala to od svého velkého amerického idolu, ukazuje náhle 18ti-letá také před kamerou.

Zpátky k EX
stará láska nerezaví – pravda! Nyní září Lafee znova na straně svého Ex přítele Matta Mockridge (21). V BRAVO-Interview připouští zpěvačka:“ Rozumíme si opět velice dobře. A kdo ví co přinese budoucnost..“ Že na druhý pokus s Ex může dobře vyjít ví i Pink. Před šesti měsíci se opět vrátila ke svému EX Ehemannovi Careyimu Hartovi (33ú – a jsou velice šťastní! Jestli pak se to Lafee také podaří?

Ukáže kůži
Drzý krátký účes, pestré Bikiny a lehce opálená. Wow! Tak sexy se lafee ještě dlouho neukázala. Osmnácti-letá kypí seběvědomím. Přesně jako její velký vzor P!nk. „ Miluju ji. Ona je šílená a silná žena s bobastickým tělem!“ A pro poslední pracuje Pink těžce. Její trénovací plán: Joga, vzpírá činky, jezdí na kole, plave, dělá aerobic – a to minimálně pětkrát týdně. Přeci se také lafee potí pro svoje tělo, pravidelně běhá a chodí do fitness centra. A námaha se odmění – zpěvačka může v bikini-looku svádět s Pink zúčastnit také..

Stojí na PS!
U P!nk už to není hodně dlouho tajemstvím: Miluje cool motorky. Se svou motorkou od Triumph (cca. 243 000 Kč) se prometá ulicemi. A také lafee to miluje nahlas! Ovšem že jezdí raději na čtyřech, namísto na dvou. „ Shledávám Quads totálně cool“, uznává a vypráví: „Minulí rok jsem byla na dovolená na Ibize a poprvé jsem přitom řídila! To bylo tak skvělý!“ Jen u jedné věci se od sebe odlišují. „Nejsem žádnou pirátkou silnic“, prozrazuje Lafee. Opakem P!nk. Ta byla už mnohokrát zadržena policisty za rychlou jízdu.

free cze translation by little.SCABiES Kopírovat prosím se zdrojem!
upload - 20:42 10. července 2009
Like a Star @ heaven
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru