Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lafee: "moje kariera je důležitější jak láska"

 :: News

Goto down

Lafee: "moje kariera je důležitější jak láska" Empty Lafee: "moje kariera je důležitější jak láska"

Příspěvek  little.SCABiES Sat Jul 18, 2009 10:56 pm

Moje kariera je důležitější jak láska
Lafee: zářivý bílý úsměv. Postava, na kterou by si kluci rádi ukazovali prstem. Vyhledávaná. Uspěšná. Populární. Ale sama - jak to chce!

"Příteli sem nebo tam. Moje kariera je na prvním místě, je moje číslo jedna, já jsem v současné době důležitější než láska." Tuto větu potvrdila osmnáctiletá, která ví co chce. Christina Klein alias LaFee určitě nechce žádný vztah:"Přitom neprohýřím žádné myšlenky v tomto momentu." S tím se naproti tomu v rodném Stolbergu šíří fámy, že z poslední ruky se šušká. Tady to je: Lafee a její Ex Matthew Mockridge (21) po rozchodu na podzim roku 2007 jsou opět pár."Všechno je nesmysl" přísahá nyní německá pop princezna. Sice si spolu už zase dobře rozumíme, ale jen z profesiních důvodů spolu budem často (budou společna na Star-Campu), ale jinak "absolutně o nic nejde!"

Kdo si myslý, že má LaFee nyní klapky na očích, ten se mýlí."Také jiné mamky mají hezké syny." Teprve před pár dny se lafee vrátila se svou přítelkyní z krátkého výletu z Barcelony." O můj bože, co si často myslim: whooouh ty si ale žhavý!" směje se lafee

Ještě několikrát se musíme vrátit k jejímu bytu, ovšemže jak dlouho to může ještě trvat. Mimochodem byt:Mittlerweile hat sie schon ihre zweite Wohnung in Köln bezogen. Mezitím byl její druhý domov v Kolíně odebrán. Její první vysněný byt stál na rušné ulici a to bylo pro zpěvačku příliš hlučné.
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: News

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru