Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BRAVO DE 45/2008

Goto down

BRAVO DE 45/2008 Empty BRAVO DE 45/2008

Příspěvek  little.SCABiES Wed Oct 29, 2008 8:08 pm

BRAVO DE 45/2008 Yly0i368
BRAVO DE 45/2008 Mcx0jm281
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

BRAVO DE 45/2008 Empty cze překlad by little.scabies!!!

Příspěvek  little.SCABiES Wed Oct 29, 2008 9:37 pm

AKCE JAKO V HOLLYWOODu
Útočí meči, víří vzduch a místo milovaného lafeeiniho usměvu sází na bojovou náladu! Tak jsme ještě zpěvačku neviděli!Lafee je plná síly! K natáčení svého žhavého nového singlu "Ring frei" (výjde 21. Listopadu) se ukazuje 17-ti letá jako cool Akční hrdinka. Někdy sexy, někdy agresivní, potom opět nevinná - scény jako z pravého HollyWoodského trháku. A to není jet tak bez žádného důvodu. Nebot´ lafees klip je z jejích vlastních verzí ze slavných Akčních - a hororových filmů"Zregulovala jsem si všechny scény", vypráví lafee. Ale jak přišla zpěvačka vlastně na takový nápad? Normálně je přeci známá v cituplných oblíbených videích nebo v drzých rokerských klipech. " Já miluju akční filmy a chci už pořád někdy sama něco natočit. Nyní sem měla konečně možnost, obsadit scény v mém videu. Z toho mám neuvěřitelnou radost.", září zpěvačka. Hollywoodské části filmů se tam objevuji, nebot´ asi dvě třetiny jsou kladeny ze scén jako např. "the Call (2000). "Ano, to souhlsí! Já miluju tyto části s Jennifer Lopez, ta hraje nějakou psycholožku, která je hluboko ve světě myšlenek jednoho vraha, já se pak snažím být nefalšovaně podobná jako ona", sněje se lafee. A to se jí podařilo! Nebot´ 17-ti letá se podobá velice hodně svýmu idolu.Zvlášť zřetelný ve scéně na posteli. Při tom je lafee jako přísná lady na měkké hedvábné dece. Její vlastní blond, kudrnaté vlasy nosí černý jako smůla a hladké - srovnané k scéna je uplně jak original anikdy se neobjevují žádný odchylnosti. Ale to jsou skryty také ještě jiné oblíbené části zpěvačky ve videu."Scéna s červenými šaty je z Samurai-Film ,HERO,. V tom také budu bojovat s meči, a to shledávam za mega cool.Mimo to mám scénu z Asien Knaller. "Tigr a Drak" ." A s tím působí také správná profesionální bojová scéna, lafee se musle několik dní natáčení podrobit tvrdého tréningu. Musela jsem se naučit se super - težkym měčem - při tom ještě skákat, běhat a otáčet. Člověk, z toho má snad namožený svaly", směje se 17-nácka.Ale těžká práce se vyplatila, lafee je uplně totálně pyšná na svůj nový klip. " to bylo skutečně bezva - jako v malém kino filmu.", směje se.Mimochodem: Může si lafee také představit,že někdy bude bojovat i velkém plátně - nyní kde už je cítit akční atmosféra? " V kině? Jasně! to bych dokonce moc ráda. Kdo ví , snad se urve nějaký režisér po mym videu .."

Možná trochu nepřesny, s chybyma a někdy to nedává kapku smysl ale jako já sem to pochopila Exclamation Exclamation ....SORRY Very Happy ach ta čeština
BY little.SCABiES
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru