Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bild 16.11.08

2 posters

Goto down

Bild 16.11.08 Empty Bild 16.11.08

Příspěvek  Marti.Kaulitz Fri Nov 21, 2008 9:44 pm

Mě se prostě s těmi černými vlasi nelíbíí xDDDDDDDDD
Bild 16.11.08 Lafeebams171108kopiefl7
Marti.Kaulitz
Marti.Kaulitz
Admin

Poeet p?íspivku : 70
Age : 32
Registration date : 18. 05. 07

http://www.lafee-fans.cz

Návrat nahoru Goto down

Bild 16.11.08 Empty Re: Bild 16.11.08

Příspěvek  M-Kiss Sat Nov 22, 2008 11:29 am

..a za tři týdny už je bude moc opravdu uskutečnit!
© lafee-deutsch.blog.cz © KOPÍROVAT JEDINĚ SE ZDROJEM!

"V sedmnácti se ještě sní" zpívala Andlická zpěvačka Peggy v březnu 1965, když jí bylo 17 . Christina Klein alias LaFee zpívá raději "Heul doch" (breč si) nebo "Ring frei" (ring volný). Přesto také sní - a úplně klasicky. "Snm o domě na pláži ve Floridě. Tam chci žít s manželem, dvami dětmi a psem.",říká Bildu v neděli.

To s domem nemusí být tak těžké, nakone je LaFee se svým gothik rockem na špičkách hitparád. A nastávající? "Vzhled není tak důležitý, ale musí být hodnný a milý." Když bude ještě ze showbiznisu bude to ještě lepší. "To bude snažší, bude vědět jak funguje můj život.", vysvětluje LaFee. "Ale když teď příjde student, myslím, že to samozřejmě bude teké dobré. Hlavní věc bude, že mezi námi bude nějaká chemie."
S dětmi ještě nějaký ten čas LaFee počká. Bude jí teprve 18 (9. prosince). Přitom se už LaFee cítí dospělá teď: "Někdy myslím, že je mi už 25 nebo 26, protože v hlavě už se nechovám jako sdmnáctka. Jedině co si koupím knarozeninám je můj řidičák a moje auto." To bude asi sporťák, se kterým bude chtít jezdit na blný plyn po dálnicích. "Můj učitel jízdy mě musí stále při jízdě brzdit. Když je jízda omezená na 70 km/h, záleží na tom."
To je také kousíček cesty k dospělosti.

© lafee-deutsch.blog.cz © KOPÍROVAT JEDINĚ SE ZDROJEM!
M-Kiss
M-Kiss

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 04. 07. 07

http://lafee-deutsch.blog.cz/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru