Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bild "Jsem dobrá holka"

Goto down

Bild "Jsem dobrá holka" Empty Bild "Jsem dobrá holka"

Příspěvek  little.SCABiES Fri May 29, 2009 9:37 am

od Daniely Kovacevic
Zpěvačka lafee (nyní rockuje v brémách "Aladin". Krátce před jejím koncertem s ní Bild udělal exklusivní rozhovor v Inside-Premium-Hotel v Gröpelingen.


Lafee (heul doch) o:
Muži: "Nyní jsem sola a to je dobře. Když mě můj ex-přítel podvedl odvrátila jsem se od mužů. V mém novém singlu "SCHEISS LIEBE" zpívám o mé minulosti. Tet je to jen moje hudba."

Vysněný muž: "Shledávám že by měl být z cizina, snad z Brazílie? Tam mě nikdo nezná a já vím že se bude zajímat o mě a ne o moje peníze."

Kariera: "Moje hudební ceny z ECHA a goldenen Stimmgabel stojí na poličce v obýváku. A ukazují mi, že jsem udělala správně."

Život na tour: "Turné jsem začala začátkem května. Užívám si spousty zábavy. Už jsem zhubla 3 kila, i když jím pořád pizzu, gumové medvídky a čokoládu. Ale určitě jsem to všechno shodila na jevišti."

Dovolená:
" Plánuju na 3 týdny v létě jet na Maledivy nebo Na Bora Bora. Možná, že s mým otcem, snad pozvem celou rodinu."

Rodina: " Moje rodina je moje jedno a všechno. To mi dává sílu a vede mě."

Minulost: " Mám dobrou škou, jsem vždy spravedlivá ke všem. Myslím si že jsem hodná holka."

Budoucnost: " Vzhledem k mé hudbě. Tet jsem úspěšná.. hey, jsem ještě mladá. Mám všechny dveře otevřené

Také jsem jednou nohou na zemi. Budu učit zpívat a tančit děti na Star Camp."

++ k tomu 3 obrázky
http://www.lafee-forum.de/thread.php?postid=423198#post423198 by Patti

free překlad od little.SCABiES bang bang flower
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Bild "Jsem dobrá holka" Empty + 3 obrázky

Příspěvek  little.SCABiES Fri May 29, 2009 9:40 am

Bild "Jsem dobrá holka" 4297667~bild1 Bild "Jsem dobrá holka" 4297666~bild2 Bild "Jsem dobrá holka" 4297665~bild3
little.SCABiES
little.SCABiES

Poeet p?íspivku : 211
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru